Dlaczego to nie jest dobry pomysł, by mieć warsztat obok własnego dachu.

Dlaczego to nie jest dobry pomysł, aby mieć warsztat obok “własnego dachu”.

Jestem taki jak Ty. Nawet jeśli jestem najlepszym dekarzem w dzielnicy, najlepszym blogerem w branży dekarskiej i najbardziej skromnym człowiekiem jakiego kiedykolwiek poznasz :) , jestem po prostu taki jak Ty. Nigdy nie lubiłem brudu i bałaganu, staram się odzielać pracę od życia prywatnego, nie zapraszam też pracowników do mojego domu (no, mogę zrobić wyjątek dla mojej uroczej przedstawicielki handlowej;). Nie uśmiecha mi się patrzeć na ciężarówki i vany, kiedy nie pracuję.

Mam wiele powodów, by nie pracować z domu, tak jak robi to wielu moich kolegów. Wiele lat temu podjąłem decyzję, aby przenieść mój biznes z dala od mojego domu i zbudowałem nową siedzibę – warsztat i magazyn.

To miłe, że osobny budynek reprezentuje moją firmę i pozwala mi bardziej skupić się na pracy – zamiast na chodzeniu do kuchni po kolejną kanapkę…

Oczywiście podwyższa też koszty prowadzenia działalności i dodaje 30 minut podróży każdego dnia, ale wiem, że klienci inaczej na mnie patrzą odkąd mam stałą lokalizację. Ba, pomaga mi to nawet przekonać nowych klientów podczas przetargów.

No i jeszcze fakt, że sama cena nieruchomości jest całkiem przyzwoita, co podnosi wartość mojej firmy.

A jak to wygląda u Ciebie? Pracujesz z domu, prowadzisz firmę w swoim warsztacie czy masz, tak jak ja, osobne biuro?

Podziel się ze mną swoimi doświadczeniami i zostaw komentarz!

Zdjęcie: serg312

Znaczniki: , , ,  

Zamieszczone na: Moja firma

Napisz odpowiedź

Twój adres email nie będzie opublikowany. Pola wymagane są zaznaczone *